Rozdrabniacze Odpadów, Paliwa Alternatywne, Kruszarki

BMH Technology

Lider na rynku Instalacji Rozładunku, Magazynowania i Transportu Biomasy

Odpady-w-Paliwo,
Paliwa Alternatywne
w Energetyce (RDF, SRF)

Rozwiązania

Odpady-w-Energię

Paliwa alternatywne w przemyśle cementowym i energetycznym

 


BMH Energy jest liderem w dostarczaniu rozwiązań "pod klucz" z zakresu podawania paliw biomasowych dla elektrowni miejskich i przemysłowych. 

http://www.bmh.fi/solutions/power-plants/

Paliwa alternatywne dla przemysłu cementowego i energetyki


 
Proces przetwarzania odpadów przez urządzenie TYRANNOSAURUS® jest efektywnym sposobem uzyskiwania stałych paliw alternatywnych (SRF) - przy wyjątkowo szybkim okresie zwrotu inwestycji.

Stałe paliwa alternatywne, poza swoją bardzo konkurencyjną ceną, mają jeszcze inne korzyści – ponieważ obniżają emisję CO2, są produktem łatwo zbywalnym i budzącym zaufanie.

Wysoka jakość stałych paliw alternatywnych przetwarzanych przez instalacje TYRANNOSAURUS® czyni z nich idealny zamiennik dla droższych paliw kopalnych, np. węgla, koksu torfowego, ropy, gazu ziemnego i innych. BMH dostarcza kompleksowe instalacje TYRANNOSAURUS® do produkcji i podawania stałych paliw alternatywnych do pieców cementowych. Typowa instalacja TYRANNOSAURUS składa się z następujących części:

układów do przetwarzania odpadów i oczyszczania paliw, układów składowania i transportowania, oraz suszarni i przykotłowych układów podawczych.

Paliwo przygotowane w procesie TYRANNOSAURUS® jest odpowiednie zarówno dla podgrzewaczy jak i głównych palników pieców cementowych.

BMH gwarantuje swoim klientom rozwiązania techniczne na na miarę ich oczekiwań. Oferujemy fachowe doradztwo na wszystkich poziomach, począwszy od procedury magazynowania odpadów a kończąc na sterowaniu procesem spalania. Wybierając BMH mają Państwo zapewnioną kompleksową obsługę, co oznacza, że terminy dostaw oraz zarządzanie projektowe nie będą już stanowiły problemu.

BMH oferuje również pneumatyczne i mechaniczne układy podawcze. Układy pneumatyczne zawierają dozujące leje samowyładowcze wyposażone w precyzyjne sterowanie wyładunkiem. Stałe paliwa alternatywne umieszcza się w dozowniku, a stamtąd jest podawane jest do układu pneumatycznego i dalej na palnik.

Układy mechaniczne składają się z zasobników odbiorczych, silosów oraz monitoringu dozowania i przepływu. Układy te projektowane i wymiarowane są w taki sposób, aby piec mógł przyjąć szeroki zakres paliw zastępczych. Jako producent, BMH, dokłada wszelkich starań, aby zapewnić kontrolowany i nieprzerwany przepływ paliwa.

http://www.bmh.fi/solutions/cement-kilns/substitute-fuel-for-cement-kilns/Aktualności

29.05.2016
Zapraszamy do Monachium, od 30 maja do 03 czerwca, 2016r.
Największe targi branży ochrony środowiska i gospodarki odpadami przed nami.
Kliknij po więcej informacji: 


 
23.12.2015
Zachęcamy do przeczytania artykułu autorstwa Kamila Ostapskiego pt. "Logistyka dostaw biomasy" (str. 8-11), zamieszczonego w katalogu branżowym "Dostawcy Biomasy":


Strona 1 z 15  > >>